Pizzeria Toscana

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 9 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Czyste, Wola

Pizzeria Toscana

Pizzeria Toscana to uczta dla smakosza pizzy włoskiej. Z menu mamy do wyboru pizze tradycyjne, regionalne, z owocami morza, vega oraz pizza uczta. Każda z tych grup pizzy ma swój niepowtarzalny smak oraz charakter, Z menu restauracji można również wybierać makarony, zupy, sałatki, przystawki, desery. Pizzeria może również pochwalić sie dużą powierzchnią która wynosi 85 metrów. Zatem w restauracji można czuć się bardzo swobodnie.

Adres: ul. Chłodna 15

Strona WWW: www.trattoriatoscana.pl

Godziny otwarcia:
pn-nd 11.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa