Pizzeria U Kubusia

32
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 3 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Praga Północ, Szmulowizna

Pizzeria U Kubusia

Pizzeria u Kubusia to lokal oferujący nie tylko potrawy, ale również dobrą zabawę. W lokalu możemy skorzystać z Internetu, rozegrać partyjkę biliarda. Miejsce to świetnie nadaje się na oglądanie meczów, gdyż mamy do wyboru dwie telewizje zarówno Cyfrę+ jak i Polsat Cyfrowy. Udając sie do restauracji na pewno nie przegapimy interesujących nas spotkań. Pizzeria oferuje również usługi cateringowe, jak również organizację imprez okolicznościowych.

Adres: ul. Radzymińska 50

Strona WWW: www.pizzeriaukubusia.pl/

Godziny otwarcia:
pn-czw: 12:00-22:00
pt- sob: 21:00-23:00
niedz: 12:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa