Portofino Ristorante&Pizzeria

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Skorosze, Ursus

Portofino Ristorante&Pizzeria

Portofino to restauracja mieszcząca się na osiedlu Skorosze w Warszawie. Dokładny jej adres to ulica Ryżowa 48. Lokal swoim klientom oferuje usługi cateringowe. Oprócz klasycznego menu restauracja proponuje dana związane z np. porą roku, czy zbliżającymi się świętami. W sezonie wiosenno- letnim lokal zaprasza do ogródka, który sąsiaduje z fontanną. Z menu można wybierać: przystawki, sałatki, pizze, makarony, zupy, desery. Restauracja oferuje również menu dla dzieci.

Adres: ul. Ryżowa 48

Strona WWW: www.portofino.waw.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd: 12:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia 32
duża 40

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa