Primavera Pizza

38
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 2 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Wierzbno

Primavera Pizza

Primawera Pizza na ulicy Braci Wagów 20 lok. U-9 to miejsce gdzie można zjeść nie tylko pizze ale również inne potrawy takie jak: makarony, sałatki, dania główne. Pizze do wy boru mamy w trzech rozmiarach oraz w czterdziestu rodzajach. Niestety nie posiadamy większej ilości danych na temat tej restauracji więc prosimy o kontakt w celu uzupełnieniu wizytówki. Zachęcamy również do komentowania lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. Braci Wagów 20 lok. U-9

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
Pn.-Nd. godz.12.00-21.45

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa