Quattro Canti – ul. Św. Bonifacego

1
Głosuj!

Dodany przez admin 1 Komentarz czwartek, 5 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Sadyba

Quattro Canti

Przy ulicy Św. Bonifacego 100 znajdziemy jedną z dwóch restauracji Quattro Canti mieszczących się w Warszawie. Lokal mieści się nieopodal centrum handlowego Sadyba Best Mall. Godna polecenia w lokalu jest przede wszystkim pizza. Która przygotowana jest na cienkim cieście. Z obszernego menu w stylu włoskim możemy także wybrać zupy, owoce morza, dania główne, desery. Jak na włoską restaurację przystało do wyboru mamy również wina oraz likiery.

Adres: ul. Św. Bonifacego 100

Strona WWW: www.quattrocanti.pl/sadyba

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

1 Komentarz do “Quattro Canti – ul. Św. Bonifacego”

  1. Maciek mówi:

    Naprawdę rewelacyjne jedzenie, mozna zamawiać w ciemno i zawsze trafi sie na super danie. Pizza z pieca opalanego drewnem- doskonała, lepsza niż we Włoszech!! Pooooolecam, na wieczorne kolacje jak i na rodzinne obiady, piękna restauracja!!

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa