Quattro Canti – ul. Syta

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 5 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Wilanów, Zawady

Quattro Canti

Quattro Canti to kolejna włoska restauracja znajdująca się w Warszawie, tym razem przy ulicy Sytej 120. Specjałem restauracji są włoskie makarony, owoce morza a także pizza na cienkim cieście. W menu znajdziemy także zupy, dania główne, desery. W lokalu panuje kameralna atmosfera z miłą dla ucha muzyką. Dania z restauracji Quattro Canti można również zamówić telefonicznie. Jednak nasz portal nie posiada szczegółów zamówienia.

Adres: ul. Syta 120

Strona WWW: www.quattrocanti.pl/syta

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa