Quattro Pizza

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 8 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Bemowo, Jelonki Północne

Quattro Pizza

Quattro Pizza to lokal mieszczący się na ulicy Powstańców Śląskich 124/150. Dla fanów włoskiej pizzy polecamy pizze na cienkim cieście o średnicy 32 cm, jednak jeśli lubimy grube ciasto to polecamy pizze tej samej wielkości na grubym cieście. Oprócz pizzy w menu można znaleźć makarony, sałatki, jak na włoską restauracje przystało dania przygotowywane są z soczystych warzyw oraz najlepszych jakościowo mięs. Jednak smak potraw pozostawiamy Waszej ocenie.

Adres: ul. Powstańców Śląskich 124/150

Strona WWW: www.quattropizza.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 12.00-23.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: quattropizza@gmail.com

Dostępne rozmiary pizzy:
32 cm
40 cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa