Restauracja Casa

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 9 Marzec, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Wyględów

Restauracja Casa

Restauraja Casa to loka który oprócz działalności jaką jest prowadzenie restauracji oferuje również usługi cateringowe organizuje przyjęcia okolicznościowe takie jak na przykład chrzciny, komunie a nawet wesela do 70 osób. Oczywiście oprócz pizzy można również wybierać z pośród makaronów, sałatek, przystawek czy deserów. Dodatkowo lokal swoim klientom oferuje różnego rodzaju promocje na każdy dzień tygodnia coś innego. Lokal posiada salę dla palących.

Adres: ul. Wołoska 52

Strona WWW: www.restauracja-casa.pl/

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracja.casa@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: Tak, w określonej strefie przy minimalnym zamównieniu 20 złotych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa