Restauracja Da Aldo

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 9 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Stary Żoliborz, Żoliborz

Da Aldo Restauracja

Restauracja na ulicy Mickiewicza 23 w Warszawie zwie się Da Aldo. Jest to lokal z typowo włoskim menu z którego mamy do wyboru: przekąski, zupy, makarony, ryby, owoce morza, pizze. W menu również dostępne są potrawy dla dzieci. Lokal organizuje również imprezy od 10 nawet do 200 osób. Dania można skonsumować w lokalu lub zabrać je na wynos. Jeśli chodzi o śniadania oraz lunch to każdego dnia szef kuchni przygotowuje coś innego. Zapraszamy do degustacji potraw.

Adres: ul. Mickiewicza 23

Strona WWW: www.daaldo.pl/

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa