Restauracja Europa

4
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 15 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Marysin Wawerski, Wawer

Restauracja Europa

Restauracja Europa to lokal mieszczący się na ulicy Bronisława Czecha 41 w Warszawie. Specjalnością lokalu jest kuchnia europejska, jedno z polecanych dań to pizza, która dostępna jest w czterech rozmiarach oraz w około 30 rodzajach. Jedną z promocji z których oferuje lokal i naszym zdaniem jest bardzo opłacalna to “Mega Weekend” czyli w każdą sobotę oraz niedzielę wszystkie dania z karty menu o 40 % taniej. Zapraszamy.

Adres: Ul. Bronisława Czecha 41 

Strona WWW: www.restauracja-europa.eu

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: europa@restauracja-europa.eu

Dostępne rozmiary pizzy:
22 cm
32 cm
42 cm
50 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa