Restauracja Piksel

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 9 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Bródno, Targówek

Restauracja Piksel

Restauracja Piksel to lokal w Warszawie na ulicy Białołęckiej 166c, jest to warszawski Targówek. Lokal organizuje różnego rodzaju imprezy takie jak : imieniny, chrzciny, urodziny, komunie, itd. Bardzo bogate menu powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających. W lokalu dostępny jest Internet bezprzewodowy, telewizja. Lokal akceptuje karty płatnicze. Restauracja ta świetnie nadaje się na spotkania biznesowe, jak również na spotkania z przyjaciółmi. Przy zamówieniu potraw powyżej kwoty 15 złotych dostawa do klienta jest bezpłatna.

Adres: Ul. Białołęcka 166C

Strona WWW: www.restauracjapiksel.pl/

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-czw: 11:00-22:00
pt: 11:00-23:00
sb: 11:00-24:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: restauracja.piksel@gmail.com

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 20 cm
duża 32 cm
rodzinna 40 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa