Restauracja- Pizzeria Segment

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 6 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Sadyba

Restauracja- Pizzeria Segment

Restauracja- Pizzeria Segment mieści się przy ulicy ul. Powsińskiej 18a, obok stacji paliw Orlen, czy BMW Osowiecki. Lokal w swoim menu posiada takie pozycje jak: risotto, sałatki, pizze, zupy, dania główne. Bogata oferta dotyczy również z promocji z których warto skorzystać. Na przykład zamawiając dwie pizze drugą otrzymujemy za 50 % ceny. Lokal oferuje również dowóz swoich dań, przy wartości zamówienia przekraczającym 25 złotych dostawa gratis.

Adres: ul. Powsińska 18a

Strona WWW: www.segment.waw.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd: 11:30-21:30

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa