Restauracja Sephia

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 2 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Muranów, Śródmieście

Restauracja Sephia

Restauracja Sephia mieści się w samym sercu Warszawy dokładnie na ulicy Andersa 13. W łatwy sposób można dotrzeć do restauracji za pomocą metra jest to przystanek Ratusz Arsenał. Lokalizacja lokalu nadaje mu wyjątkowy klimat gdyż znajduję się w zielonej okolicy parku Krasińskich oraz kina Muranów. Po wyczerpującym spacerze, czy seansie w kinie zapraszamy do skosztowania potraw z menu Restauracji Sephia. Jakość oraz smak potraw pozostawiamy waszej ocenie.

Adres: ul. Andersa 13

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-czw: 11:00-24:00
pt-nd: 11:00-02:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: lunch@restauracja-sephia.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa