Restauracja Trzecia Zmiana

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 9 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Grochów, Praga Południe


Restauracja Trzecia Zmiana

Restauracja Trzecia Zmiana to kolejny lokal w Warszawie oferujący kuchnie włoską. Lokal mieści się na ulicy Grenadierów 13 jest to dzielnica Grochów. Główną potrawą restauracji jest pizza, gdyż w menu ta pozycja zajmuje najwięcej miejsca. Jednak z menu można również wybierać: sałatki, makarony, dania główne, desery czy pierogi. Lokal posiada dwie klimatyzowane sale mieszczące około 30 osób, do tego ogródek, który mieści około 40 osób.

Adres: ul. Grenadierów 13

Strona WWW: www.trzeciazmiana.pl/

Godziny otwarcia:
pon. – sob. 12.oo – 22.oo
niedz. 12.oo-22.oo

Telefon kontaktowy:

E-mail: kulinarnik@zw.com.pl.

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa