San Giovanni – al. Stanów Zjednoczonych

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 2 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Grochów, Praga Południe

San Giovanni

Aleja Stanów Zjednoczonych 65 to lokalizacja w Warszawie gdzie można zjeść włoską pizzę oraz inne włoskie potrawy. Z menu oprócz pizzy do wyboru mamy sałatki, lasagne, pierogi, kebab, makarony, desery. Lokal oferuje również promocje jedna z nich to pizza za 10 złotych, zamawiając dwie pizze trzecią mamy za 10 złotych. Restauracja w swojej ofercie posiada także zamówienie pizzy przez telefon. Zachęcamy do podzielenia się opiniami na temat lokalu.

Adres: al.Stanów Zjednoczonych 65

Strona WWW: www.pizzeriasangiovanni.com

Godziny otwarcia:
Pn. -Pt. 11.00- 23.00
Sb. -Nd, 12.00-23.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa