San Giovanni – ul. Aluzyjna

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 2 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Białołęka, Tarchomin

San Giovanni

San Giovanni to restauracja mieszcząca się na ulicy Aluzyjnej 28. W przeciwieństwie do ulicy lokal jest prawdziwy. :) Można przekonać się na własnej skórze, pójść do lokalu oraz najeść się do syta. Aby portfel nie pozostał pusty proponujemy skorzystać z promocji które dostępne są w lokalu. Jedną z pozycji menu to pizza, która podawana jest do wyboru na trzech rodzajach ciasta. Zachęcamy do podzielenia sie opiniami na temat lokalu na www.alepizza.com

Adres: ul. Aluzyjna 28

Strona WWW: www.pizzeriasangiovanni.com

Godziny otwarcia:
Pn. -Pt. 11.00- 23.00
Sb. -Nd, 12.00-23.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa