Signor Caffettano

6
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Gocław, Praga Południe

Signor Caffettano

Restauracja Signor Caffettano mieści się na Warszawskim Grochowie, dokładnie jest to ulica ul. Meissnera 1/3. Lokal oferuje usługi cateringowe, organizacje imprez okolicznościowych. Urozmaiceniem wpływającym na miłą atmosferę jest często muzyka grana na żywo. Podsumowując restauracja ta wydaje się być bardzo kameralnym lokalem, gdzie można miło spędzić czas. Jednak zachęcamy do podzielenia się opiniami na temat klimatu czy tez smaku potraw w Restauracji.

Adres: ul. Meissnera 1/3

Strona WWW: www.caffettano.waw.pl/

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 11.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: biuro@caffettano.waw.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa