Spokojna 15 food & people

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 7 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Młynów, Wola

Spokojna 15 food & people

Spokojna 15 to zarówno nazwa ulicy jak i nazwa restauracji. Lokal mieści się w XIX wiecznej kamienicy. Uroku dodaje mu olbrzymi brukowy dziedziniec oraz otaczająca zieleń. Pizzeria mieści się kilkaset metrów od CH Arkadia. Lokal w swojej ofercie z myślą o najmłodszych w każdy weekend wynajmuje opiekunkę do dzieci, która organizuje zabawy dla najmłodszych klientów. Z menu oprócz pizzy można również zamówić: przystawki, makarony, sałaty, dania główne. Dostawa jest bezpłatna w określonej strefie.

Adres: ul. Spokojna 15

Strona WWW: www.spokojna.com

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd. 12.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: mail@spokojna15.com

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa