Telepizza – ul. Prosta

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 28 Grudzień, 2011

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mirów, Wola

Telepizza

Ulica Prosta 2/14 to kolejne miejsce w Warszawie gdzie można znaleźć lokal Telepizzy. Jest to dzielnica Mirów, nieopodal ronda ONZ. W łatwy i szybki sposób można dotrzeć do pizzerii liniami tramwajowymi: 10, 16, 17, 19, 33. Jest to pierwszy lokal Telepizzy jaki powstał w Warszawie. Pizze można komponować samemu. Jedna z promocji to dwie pizze w cenie jednej + 2 sosy gratis. Warto dodać że promocja ta obowiązuje zarówno w lokalu jak i na zamówienie.

Adres: ul. Prosta 2/14

Strona WWW: www.telepizza.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 10:00 do 00:00
Piątek – Sobota: 10:00 do 01:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża
max

Dowóz: Tak, bezpłatnie w ograniczonej strefie. Minimalna wartość zamówienia 21zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa