Telepizza – ul. Rakietników

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 28 Grudzień, 2011

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Skorosze, Ursus

Telepizza

Ten lokal Telepizzy znajduje się na ulicy Rakietników 52 jest to warszawski Ursus. Jeśli jesteśmy naprawdę głodni to na starter polecam Kebab-a w bardzo atrakcyjnej cenie tylko 7,90 zł. Oczywiście do wyboru mamy tutaj wiele rodzajów pizzy. Nie może obejść się również bez promocji. Jedną z nich może być “Mega Rabat”, czyli 40% zniżki na pizze. W lokalu dostępne jest również piwo. Podczas zamówienia na telefon nie musimy martwić się o gotówkę ponieważ, można za zamówienie zapłacić kartą.

Adres: ul. Rakietników 52

Strona WWW: www.telepizza.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 10:00 do 00:00
Piątek – Sobota: 10:00 do 01:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża
max

Dowóz: Tak, bezpłatnie w ograniczonej strefie. Minimalna wartość zamówienia 21zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa