Trattoria Giancarlo

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 1 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Stara Miłosna, Wesoła

Trattoria Giancarlo

Trattoria Giancarlo to miejsce gdzie można obejrzeć “widowiska kulinarne” z tak zwanego life cooking. Można tym sposobem urozmaicić bankiety, imprezy promocyjne czy konferencje. Giancarlo organizuje przyjęcia okolicznościowe. Z menu restauracji mamy do wyboru pizze w jednym rozmiarze ale za to w ponad 20 rodzajach. Udając się do restauracji Giancarlo możemy skosztować owoce morza, sałatki, przystawki, zupy, drugie dania. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Adres: ul. Objazdowa 3

Strona WWW: www.giancarlo.pl

Godziny otwarcia:
Pn – Pt 11.00 – 22.00
Sb 11.00 – 23.00
Nd 11.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: giancarlo.russo@giancarlo.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
Średnia

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa