Trattoria Rucola – ul. Francuska

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 1 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Targówek, Targówek Fabryczny

Trattoria Rucola

Ulica Francuska 6 to lokalizacja gdzie można znaleźć restaurację Trattoria Rucola. Specjałem tego lokalu jest pizza na cienkim cieście. Pizza dostępna jest w dwóch rozmiarach oraz w trzydziestu rodzajach. Restauracja świetnie nadaje się na spotkania rodzinne, ponieważ lokal oferuje kącik zabaw dla dzieci. Pizzeria oferuje dowóz zamówionych potraw przy minimalnej wartości zamówienia 40 złotych. Dania powinny być gorące, gdyż przewożone są w specjalnie podgrzewanych termosach.

Adres: ul. Francuska 6

Strona WWW: www.trattoriarucola.pl/

Godziny otwarcia:
czynne codziennie
godz. 12.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: francuska6@trattoriarucola.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia

Dowóz: Tak, w określonej strefie. Minimalna wartość zamówienia 40 złotych.


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa