Trattoria Rucola – ul. Miodowa

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy środa, 1 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Marymont-Potok, Żoliborz

Trattoria Rucola

Na ulicy Miodowej 1 mieści się jeden z dwóch lokali Trattoria Rucola w Warszawie. Paleta pozycji w menu sprawia, że restauracja powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Wystrój wnętrza lokalu został zaprojektowany tak aby każdy poczuł sie jak w innym świecie. Jedną z pozycji menu jest pizza, którą mamy do wyboru w trzydziestu rodzajach oraz dwóch rozmiarach. W lokalu obowiązuje całkowity zakaz palenia, dla osób palących wystawiana jest popielniczka na zewnątrz pod zadaszeniem.

Adres: ul. Miodowa 1

Strona WWW: www.trattoriarucola.pl/

Godziny otwarcia:
czynne codziennie
godz. 12.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: miodowa1@trattoriarucola.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia

Dowóz: Tak, w określonej strefie. Minimalna wartość zamówienia 40 złotych.


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa