Verdura Pizza e Pasta

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 9 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Koło, Wola

Verdura pizza e pasta

Verdura Pizza E Pasta to lokal znajdujący się na ulicy Kozielskiej 4a w Warszawie. Lokal oferuje organizacje imprez okolicznościowych takich jak bankiety, wesela. Lokal jest klimatyzowany, posiada ogródek, oraz dostęp do darmowej sieci bezprzewodowej. Lokal oferuje również zamawianie swoich potraw telefonicznie. Niestety nie posiadamy informacji na temat menu oferowanego przez lokal. Zachęcamy do kontaktu z www.alepizza.com w celu uzupełnienia wizytówki.

Adres: ul. Kozielska 4a

Strona WWW: www.verdura.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd: 11:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: pizza@verdura.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa