Via Verde

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 12 Marzec, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Elsnerów, Targówek

Via Verde

Via Verde to restauracja mieszcząca się na ulicy Brata Alberta 19 w Warszawie. Lokal swoim klientom oferuje pizze, przystawki, zupy, sałatki, makarony, dania główne. Restauracja w swojej ofercie pamieta także o najmłodszych klientach i oferuje im oddzielne menu. Usługi cateringowe to również jedna z oferowanych przez lokal propozycji. Dostępne są również promocje z których zachęcamy skorzystać. Jednak o szczegóły promocji należy pytać w lokalu.

Adres: ul. Brata Alberta 19

Strona WWW: www.viaverde.pl

Godziny otwarcia:
pon 15-22
wt-czw 12-22
pt-sob 12-23
nd 12-22

Telefon kontaktowy:

E-mail: info@viaverde.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 30 cm
duża 36 cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa