Dominium – Al. Malborska

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 9 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Praga Północ, Szmulowizna

Dominium

Szmulowizna to kolejna dzielnica w Warszawie gdzie nie mogło zabraknąć znanej sieci pizzerii Dominium, dokładnie pizzeria mieści się przy ulicy Malborskiej 47. Z bogatego menu możemy wybierać zaczynając od zup i przekąsek kończąc na daniach głównych. Oczywiście w takim lokalu jak pizza Dominium nie może zabraknąć pizzy mamy do wyboru aż ponad 20 rodzai. Możliwe jest również zamówienie pizzy przez telefon, z bezpłatną dostawą w określonej strefie

Adres: Al. Malborska 47

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa