Dominium – Al. Jana Pawła II

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 10 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Muranów, Śródmieście

Dominium

Śródmieście to kolejna lokalizacja w Warszawie gdzie nie mogło zabraknąć pizzerii Dominium. Dokładnie znajduje się ona na Al. Jana Pawła II 52/54 nieopodal salonu ślubnego MYSTIQUE. Sieć pizzerii Dominium istnieje już od 1993 roku. Od samego początku istnienia pizzerii ciasto wyrabiane było ręcznie i tak pozostało do dziś. W ofercie lokalu oprócz pizzy mamy do wyboru przekąski, kanapki, dania główne, desery. Lokal oferuje wiele promocji z których watro skorzystać.

Adres: Al. Jana Pawła II 52/54

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 00:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 01:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa