Dominium – Al. KEN

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 10 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Natolin, Ursynów

Dominium

Warszawski Ursynów to miejsce gdzie nie mogło zabraknąć lokalu znanej sieci pizzerii jaką jest Dominium. Dokładnie lokal znajduje się przy alejach KEN 54. Promocje z jakich można skorzystać w lokalu to w każdy poniedziałek oraz wtorek druga pizza gratis. Zamawiając pizze z minimum dwoma składnikami drugą otrzymujemy gratis. Pizze można zamówić zarówno telefonicznie jak i przez Internet w obydwu przypadkach dostawa w określonym rejonie gratis.

Adres: Al. KEN 54

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa