Dominium – ul. Francuska

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 10 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Praga Południe, Saska Kępa

Dominium

W pobliżu galerii Norland dokładnie na ulicy Francuskiej 10/6, znajduje się kolejny lokal pizzerii Dominium w Warszawie. Z obszernego menu można wybierać sałatki, przystawki, kanapki, dania główne. Oczywiście nie może zabraknąć pizzy. Dla klientów banku BZ WBK pizza tańsza o 30%, przy płatności kartą Banku Zachodniego WBK S.A. Pizzeria oferuje wiele innych promocji dostępnych zarówno w lokalu jak i w dostawie. Zachęcamy do skorzystania z tych promocji.

Adres: ul. Francuska 10/6

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa