Dominium – ul. Rakowiecka

4
Głosuj!

Dodany przez admin 1 Komentarz poniedziałek, 9 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Wierzbno

Dominium

Przy ulicy Rakowieckiej 41 można znaleźć lokal sieci pizzerii Dominium. Lokal czynny jest od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele w godzinach od 11.00-24.00. W piątki oraz soboty od 11.00-1.00. Od poniedziałku do piątku od 11.00 do 15.00 “Lunch menu” czyli danie główne, przekąska oraz deser w cenie 21,50 zł. Promocja obowiązuje wyłącznie w lokalu. Jest to jedna z licznych promocji oferowana przez lokal.

Adres: ul. Rakowiecka 41

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 00:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 01:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

1 Komentarz do “Dominium – ul. Rakowiecka”

  1. kiop mówi:

    Jako, że mieszkam nieopodal, zdarza mi się odwiedzać tę sieciową knajpkę. Jest różnie, bo albo wychodzę z niej zadowolony, albo… bardzo zadowolony :) .
    Sieć dominium widać ma się dobrze, bo lokal jest zadbany, obsługa rzeczywiście dba o gości, a potrawy zawsze cieplutkie i smaczne. Menu jest tak śmiesznie zestawione, że normalne ceny (jeśli chodzi o pizze) nie obowiązują, bo w zasadzie nie da “nie nadziać” się na jakąś promocję!

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa