Dominium – ul. Targowa

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 5 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Nowa Praga, Praga Północ

Dominium

Praga Północ dokładnie ulica Targowa 72/109 w Warszawie to miejsce gdzie znajduje się kolejny lokal Pizzerii Dominium. Jest to Centrum Handlowe Wileńska. Po wyczerpującym dniu spędzonym na zakupach świetnym rozwiązaniem na szybki i smaczny posiłek będzie właśnie pizza. Promocja z której możemy skorzystać to zestaw za 33,90 zł. W zestawie znajdziemy dużą pizze, dwie sałatki Coleslaw oraz litr Coca-Coli. Pizza dostępna również na zamówienie.

Adres: ul. Targowa 72/109

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa