Dominium – ul. Wałbrzyska

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 10 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Stary Służew, Ursynów

Dominium

Będąc w pobliżu Centrum handlowego Land można udać się na pizze do raczej wszystkim znanej sieci pizzerii Dominium. Pizzeria mieści się dokładnie na ulicy Wałbrzyskiej 11. W łatwy sposób możemy dostać się do pizzerii za pomocą metra jest to przystanek Służew‎. Pizze można zamówić również przez telefon. W określonej strefie dostawa gratis. Rejon gratisowej dostawy można sprawdzić na stronie internetowej www.pizzadominium.pl, wybierając lokal na ulicy Wałbrzyskiej.

Adres: ul. Wałbrzyska 11

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa