Dominium – ul. Grójecka

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 10 Styczeń, 2012

Tagi : ,

Rejony Warszawy: Ochota, Szczęśliwice

Dominium

Szczęśliwice to kolejna lokalizacja, gdzie można znaleźć lokal jednej ze znanych pizzerii jaką jest pizza Dominium. Z bogatego menu można wybrać ponad 30 rodzai pizzy. Dla bardziej wymagających, pizze można skomponować samemu, wybierając ze wszystkich dostępnych składników. Jeśli jesteś abonentem Telekomunikacji Polskiej to dostaniesz 40% zniżki na pizze. Oferta ważna w lokalu. Pizza dostępna również na zamówienie, w określonej strefie dostawa gratis.

Adres: ul. Grójecka 22/24

Strona WWW: www.pizzadominium.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 11:00 do 00:00
Piątek – Sobota: 11:00 do 01:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mini
mała
średnia
duża
XXL

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa