Royal Taste

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 9 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Warszawy: Mokotów, Stegny

Royal Taste

Royal Taste to restauracja na ulicy Cypryjskiej 70 w której panuje rodzinny klimat. Bogate menu które oferuje zarówno polskie jak również włoskie potrawy. Z menu mamy do wyboru sałatki, zupy, przystawki, dania główne, makarony, pizze, desery. Lokal w swojej ofercie posiada także promocje, jednak o szczegóły należy pytać osobiście w lokalu lub telefonicznie. Pizzeria oferuje dowóz zamówionych potraw w określonej strefie dowóz gratis. Zapraszamy

Adres: ul. Cypryjska 70

Strona WWW: www.royaltaste.pl

Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia:
pn-nd: 12:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: trattoria@royaltaste.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia

Dowóz: Tak, bezpłatny w określonej strefie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres warszawa@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa